Kuchyňské a interiérové vybavení v italském stylu

Kuchyňské potřeby, interiérové doplňky a italský designový nábytek – to je sortiment, který Vás oslní svojí výjimečnou kvalitou a nádherným designem od světově proslulých návrhářů. Casa Bella zastupuje světově uznávané designérské firmy jako je Alessi, Bontempi Casa, Casa Bugatti, Guzzini, Noctis a další.

Nabízíme široký sortiment originálního kuchyňského náčiní, nerezového nádobí, porcelánu, příborů, skleniček…a mnoho dalších nepostradatelných doplňků a potřeb do Vaší kuchyně, se kterými se stane vaření a stolování neopakovatelným zážitkem.

Kvalitní potřeby a doplňky nejen do Vaší kuchyně…

V našem eshopu naleznete veškerý sortiment luxusního kuchyňského vybavení, doplňků a designového nábytku nejen pro domácnost, ale disponujeme také vybavením pro HORECA – hotely, restauranty, kavárny a další typy pohostinství.

Objevte kouzlo mimořádně kvalitních potřeb do kuchyně, doplňků pro stolování a dalších krásných a designových doplňků do koupelny a interiéru. Nechte se okouzlit luxusním designovým nábytkem od italských návrhářů.

Nadčasový styl a jedinečný design od italských designérů

Na Casa Bella naleznete jedinečné kousky, které ve Vaší kuchyni či interiéru nemohou chybět. Dovolte, aby moderní a vytříbený italský design vstoupil také do Vašeho života a obklopte se tím nejlepším, co Vám mohou světoví návrháři a designéři nabídnout. Vše v nejvyšší kvalitě a jakosti, s obrovskou dávkou nápaditosti a nadsázkou italských umělců. Všechny produkty – designové židle, jídelní stoly, nábytkový a interiérový design, kuchyňské potřeby a doplňky do interiéru, které na Casa Bella naleznete, Vás budou bavit.

Přihlášení Registrace
Prázdný košík
Infolinka 224 941 431

© 2008 - 2021 Casa Bella - italian home design | mapa stránek MEDIA ENERGY s.r.o.

Na našem webu používáme cookies. Cookies jsou soubory, které slouží k měření funkčnosti webu, přizpůsobování obsahu webu, napomáhají tomu, abyste na našem webu byli spokojeni. Využíváním webových stránek s tímto souhlasíte. Další informace >