Platba a dodání

Dobírka

  • Kupující si může nechat zaslat zboží na dobírku a zaplatit v hotovosti při převzetí zboží. Tento způsob platby patří stále na internetu bezkonkurenčně ze strany kupujících k nejoblíbenějším, protože je to nejbezpečnější způsob pro zákazníky – zákazník platí až ve chvíli, kdy fyzicky zboží obdrží.

Bankovní převod na účet v UniCredit Bank

  • Kupující může provést platbu předem na bankovní účet Prodávajícího. Platit může Kupující bankovním převodem, složenkou či za použití moderních elektronických metod – např. GSM Banking. Objednávka je v tomto případě ze strany Prodávajícího vyřizována až od okamžiku připsání peněz na jeho bankovní účet.

Kartou online

  • Kupující může provést platbu kartou online prostřednictvím platebního systému Comgate. Pokud se rozhodnete za vybrané zboží využít k platbě vaši platební kartu, označte druh platební karty. Poté budete přesměrováni na platební bránu Comgate, která Vás vyzve k zadání údajů o kartě. 

Platba hotově nebo platební kartou při osobním odběru

  • Kupující může platit hotově při převzetí zboží. V případě, že se Kupující s Prodávajícím dohodli na osobním předání zboží, je možné zboží zaplatit v hotovosti nebo platební kartou Visa nebo Mastercard při převzetí zboží.