Cedník Pots&Pans, Alessi

Cedník Pots&Pans, Alessi

Cedník Pots&Pans je vyroben z vysoce kvalitní leštěné nerezové oceli 18/10. Cedník je nepostradatelnou pomůckou pro milovníky těstovin…

Celý popis

Značka: Alessi

Design: Jasper Morrison

Cena bez DPH: 2 272,73 Kč

Cena s DPH: 2 750 Kč

Kód: AJM300

  • ks

Dostupnost: dodání cca 14 dnů

Popis

Cedník Pots&Pans je vyroben z vysoce kvalitní leštěné nerezové oceli 18/10. Cedník je nepostradatelnou pomůckou pro milovníky těstovin, při mytí ovoce, zeleniny a dalších potravin. Minimalistický design s mnoha funkčními detaily zvyšují jeho praktičnost.

  • Průměr: 22 cm

Sada nádobí Pots&Pans od designéra Jaspera Morrisona je vyrobena z leštěné nerezové oceli 18/10. Nádobí je vybaveno pohodlnými úchyty, které umožňují zvedání za pomocí vařečky nebo lžíce. Dno o síle 4 mm zaručuje perfektní distribuci tepla. Hlavním cílem designéra bylo vytvořit funkční a praktické nádobí se zajímavým designem a důrazem pro detail.

Designér: Jasper Morrison
Narodil se v Londýně v roce 1959, studoval design na Royal College of Art v Londýně a na HDK v Berlíně. Kurátor knihy Design Year Book 1999 a vášnivý badatel historie evoluce designu, Morrison navrhuje pro Cappellini, Vitra, Magis, Flos, Rosenthal a Sony. Je jedním z nejvíce respektovaných designérů na mezinárodní scéně.

Parametry

Design: Jasper Morrison
Materiál: Nerez 18/10
Průměr(cm): 22
Výška: 12
Vhodné do myčky: Ano

Máte dotaz? Napište nám!