Cocotte ovál s poklicí, Crafond

>
<

Cocotte ovál s poklicí, Crafond

Indukční oválný kastrol cocotte 28 cm. Masivní a vysoce kvalitní kastroly s nepřilnavým povrchem…

Celý popis

Značka: Crafond

Cena bez DPH: 4 413,22 Kč

Cena s DPH: 5 340 Kč

Kód: 4622.65

  • ks

Dostupnost: skladem

Popis

Indukční oválný kastrol cocotte 28 cm. Masivní a vysoce kvalitní kastroly s nepřilnavým povrchem Crafond jsou vhodné pro všechny typy varných desek. Perfektní antiadhézní povrch nádobí je ideální pro přípravu všech druhů jídel.
Prvotřídní nádobí Crafond je vysoce kvalitní a doposud ručně vyráběné; tradiční řemeslo v kombinaci s vysokou technologií. Crafond je ideální pro zdravé a chutné vaření za použití minimálního množství tuku, soli a vody.

Nádobí Crafond® se vyrábí jedinečnou technologií – fúzí hliníkové slitiny té nejvyšší kvality za pomocí gravitace. Tato technologie je čistě řemeslná a spočívá v nalití hliníku do formy pouze za použití síly gravitace. Vysoká tepelná vodivost hliníku a jeho diferencovaná tloušťka umožňují vynikající výsledky ve vaření. Fonderie Dellatorre jsou jedny z mála společností na světě, která vyrábí nádobí za pomocí této jedinečné techniky. Výrobky Crafond® jsou potaženy nepřilnavým materiálem a to jak uvnitř, tak vně. Nátěr, který se aplikuje ve třech vrstvách, poskytuje vynikající přilnavost k podkladu, lepší odolnost proti opotřebení, ideální nepřilnavost a praktičnost v každodenním použití. Pánve Crafond® jsou vhodné pro úpravu jídel s minimálním množstvím tuku. Nádobí Crafond® je potažené výhradně nepřilnavým povrchem určeným pro potraviny a je zcela bez PFOA.

Parametry

Rozměr: 28 x 22 x 10 cm

Máte dotaz? Napište nám!