Colombina collection miska 23 cl sada 6 ks, Alessi

Colombina collection miska 23 cl sada 6 ks, Alessi

Miska Colombina od studia Fuksas z bílého prémiového porcelánu v nepravidelném tvaru, který dodá stolu punc originality. Sada obsahuje…

Celý popis

Cena bez DPH: 3 352,07 Kč

Cena s DPH: 4 056 Kč

Kód: FM10/54 S

  • ks

Dostupnost: dodání cca 14 dnů

Popis

Miska Colombina od studia Fuksas z bílého prémiového porcelánu v nepravidelném tvaru, který dodá stolu punc originality. Sada obsahuje 6 misek.

  • Výška: 4 cm
  • Délka: 14.8 cm
  • Šířka: 12.6 cm
  • Obsah: 230 ml

Colombina Collection je dílem manželů Doriani a Massimiliana Fuksas. Design je založen na měkkých trojúhelníkových tvarech v minimalistickém stylu. Tato kolekce umožňuje kombinaci různých materiálů a barevných variací, které mohou vytvořit jedinečné a rozmanité návrhy tabule.

Design: Doriana a Massimiliano Fuksas
Studio Fuksas, vedené Massimilianem a Dorianou Fuksas, je jednou z nejúspěšnějších mezinárodních architektonických firem na světě. Za posledních 40 let studio vyvinulo inovativní přístup prostřednictvím překvapivé rozmanitosti děl, od urbanistických projektů po letiště, od muzeí a kulturních míst po hudební prostory, od kongresových center po kanceláře, od interiérových projektů po designové kolekce. Studio se sídlem v Římě, Paříži a Šen -čenu se 170 zaměstnanci má na svém kontě přes 600 projektů v Evropě, Africe, Americe, Asii a Austrálii.Studio Fuksas získalo řadu mezinárodních ocenění.

Parametry

Barva: bílý porcelán
Rozměr: 14.8 cm x 12.6 cm - h. 4 cm, 23 cl
Design: Massimiliano a Doriana Fuksas

Máte dotaz? Napište nám!