Colombina collection moka šálek 6 ks, Alessi

Colombina collection moka šálek 6 ks, Alessi

Moka šálky Colombina od studia Fuksas z bílého prémiového porcelánu v nepravidelném tvaru, který dodá stolu punc originality. Sada…

Celý popis

Cena bez DPH: 2 514,05 Kč

Cena s DPH: 3 042 Kč

Kód: FM10/76

  • ks

Dostupnost: skladem

Popis

Moka šálky Colombina od studia Fuksas z bílého prémiového porcelánu v nepravidelném tvaru, který dodá stolu punc originality. Sada obsahuje 6 šálků.

  • Délka: 7,5 cm
  • Šířka: 6,5 cm
  • Obsah: 70 ml

Colombina Collection je dílem manželů Doriani a Massimiliana Fuksas. Design je založen na měkkých trojúhelníkových tvarech v minimalistickém stylu. Tato kolekce umožňuje kombinaci různých materiálů a barevných variací, které mohou vytvořit jedinečné a rozmanité návrhy tabule.

Design: Doriana a Massimiliano Fuksas
Studio Fuksas, vedené Massimilianem a Dorianou Fuksas, je jednou z nejúspěšnějších mezinárodních architektonických firem na světě. Za posledních 40 let studio vyvinulo inovativní přístup prostřednictvím překvapivé rozmanitosti děl, od urbanistických projektů po letiště, od muzeí a kulturních míst po hudební prostory, od kongresových center po kanceláře, od interiérových projektů po designové kolekce. Studio se sídlem v Římě, Paříži a Šen -čenu se 170 zaměstnanci má na svém kontě přes 600 projektů v Evropě, Africe, Americe, Asii a Austrálii.Studio Fuksas získalo řadu mezinárodních ocenění.

Parametry

Rozměr: 7,5 x 6,5 cm, 7 cl
Design: Doriana a Massimiliano Fuksas
Barva: bílý porcelán

Máte dotaz? Napište nám!