Colombina collection salátová mísa, Alessi

Colombina collection salátová mísa, Alessi

Salátová mísa Colombina od studia Fuksas z bílého prémiového porcelánu v nepravidelném tvaru, který dodá stolu punc originality.Celý popis

Cena bez DPH: 2 578,51 Kč

Cena s DPH: 3 120 Kč

Kód: FM10/38

  • ks

Dostupnost: dodání cca 14 dnů

Popis

Salátová mísa Colombina od studia Fuksas z bílého prémiového porcelánu v nepravidelném tvaru, který dodá stolu punc originality.

  • Délka: 31.7 cm
  • Šířka: 27 cm
  • Obsah: 2,7 l

Colombina Collection je dílem manželů Doriani a Massimiliana Fuksas. Design je založen na měkkých trojúhelníkových tvarech v minimalistickém stylu. Tato kolekce umožňuje kombinaci různých materiálů a barevných variací, které mohou vytvořit jedinečné a rozmanité návrhy tabule.

Design: Doriana a Massimiliano Fuksas
Studio Fuksas, vedené Massimilianem a Dorianou Fuksas, je jednou z nejúspěšnějších mezinárodních architektonických firem na světě. Za posledních 40 let studio vyvinulo inovativní přístup prostřednictvím překvapivé rozmanitosti děl, od urbanistických projektů po letiště, od muzeí a kulturních míst po hudební prostory, od kongresových center po kanceláře, od interiérových projektů po designové kolekce. Studio se sídlem v Římě, Paříži a Šen -čenu se 170 zaměstnanci má na svém kontě přes 600 projektů v Evropě, Africe, Americe, Asii a Austrálii.Studio Fuksas získalo řadu mezinárodních ocenění.

Parametry

Rozměr: 31.7 cm x 27 cm, 270 cl
Design: Massimiliano a Doriana Fuksas
Barva: bílý porcelán

Máte dotaz? Napište nám!