Crepiere pánev na palačinky 28 cm, Crafond

Crepiere pánev na palačinky 28 cm, Crafond

Indukční pánev Crepiere je určená především k přípravě palačinek. Masivní, vysoce kvalitní pánev s nepřilnavým povrchem je vhodná pro…

Celý popis

Značka: Crafond

Cena bez DPH: 2 404,96 Kč

Cena s DPH: 2 910 Kč

Kód: 4028

  • ks

Dostupnost: skladem

Popis

Indukční pánev Crepiere je určená především k přípravě palačinek. Masivní, vysoce kvalitní pánev s nepřilnavým povrchem je vhodná pro všechny typy varných desek včetně indukce. Perfektní antiadhézní povrch nádobí Crafond je ideální pro přípravu všech druhů jídel.

Průměr: 28 cm

Nádobí Crafond® se vyrábí jedinečnou technologií – fúzí hliníkové slitiny té nejvyšší kvality za pomocí gravitace. Tato technologie je čistě řemeslná a spočívá v nalití hliníku do formy pouze za použití síly gravitace. Vysoká tepelná vodivost hliníku a jeho diferencovaná tloušťka umožňují vynikající výsledky ve vaření. Fonderie Dellatorre jsou jedny z mála společností na světě, která vyrábí nádobí za pomocí této jedinečné techniky. Výrobky Crafond® jsou potaženy nepřilnavým materiálem a to jak uvnitř, tak vně. Nátěr, který se aplikuje ve třech vrstvách, poskytuje vynikající přilnavost k podkladu, lepší odolnost proti opotřebení, ideální nepřilnavost a praktičnost v každodenním použití. Pánve Crafond® jsou vhodné pro úpravu jídel s minimálním množstvím tuku. Nádobí Crafond® je potažené výhradně nepřilnavým povrchem určeným pro potraviny a je zcela bez PFOA.

Parametry

Rozměr: Průměr 28 cm
Design: Crafond

Máte dotaz? Napište nám!