Dressed miska 4 ks, Alessi

Dressed miska 4 ks, Alessi

Sada misek z bílého porcelánu s reliéfním dekorem. Miska je díky svému objemu 0,53 l vhodná na cereálie, jogurt k snídani, na ovoce,…

Celý popis

Značka: Alessi

Design: Marcel Wanders

Cena bez DPH: 2 148,76 Kč

Cena s DPH: 2 600 Kč

Kód: MW01/3

  • ks

Dostupnost: skladem

Popis

Sada misek z bílého porcelánu s reliéfním dekorem. Miska je díky svému objemu 0,53 l vhodná na cereálie, jogurt k snídani, na ovoce, saláty nebo polévky.

  • Průměr: 15 cm
  • Obsah: 53 cl
  • Balení: 4 ks

Dressed je kolekce navržená nizozemským návrhářem Marcelem Wandersem. Pravidlem bývá, že dekor se běžně aplikuje na nejvíce viditelných a důležitých místech. Wanders svůj reliéfní vzor umístil na taková místa, která jsou takřka skrytá a v některých případech dokonce běžně neviditelná. Tuto dekoraci bychom mohli nazvat jako introvertní. Dekor kolekce Dressed je koncipován jako krásné šaty, u kterých je zapotřebí umocnit obsah a nikdy jej nesmí zastiňovat.

Designer: Marcel Wanders narozen v nizozemském Boxtelu. V roce 1988 absolvoval Arnhemskou školu umění. Za počátek své slávy vděčí ikonické Knotted Chair, vytvořené v roce 1996 pro Droog Design. Dnes spolupracuje s předními evropskými výrobci současného designu, jako jsou Droog Design a Moooi, jehož je také uměleckým ředitelem a spoluvlastníkem. Společnost Moooi, založená v roce 2000, se rozrostla do světově proslulé designové značky. Marcel Wanders také pracuje na architektonických a interiérových projektech. Mnoho z jeho výtvorů bylo vybráno pro nejprestižnější kolekce designu a výstavy na světě. Jeho práce se objevily ve všech hlavních designových novinách a časopisech.

Parametry

Barva: bílý porcelán
Rozměr: ∅ 15 cm, 53 cl
Design: Wanders Marcel

Máte dotaz? Napište nám!