Dřevěná poklice Otoshibuta, Alessi

Nové
>
<

Dřevěná poklice Otoshibuta, Alessi

Poklice Otoshibuta se využívá k vaření metodou, kdy se jídlo dusí pod "spadlou" pokličkou. Tato poklice maximalizuje…

Celý popis

Značka: Alessi

Design: David Chipperfield

Cena bez DPH: 966,94 Kč

Cena s DPH: 1 170 Kč

Kód: DC202/23

  • ks

Dostupnost: dodání cca 14 dnů

Popis

Poklice Otoshibuta se využívá k vaření metodou, kdy se jídlo dusí pod "spadlou" pokličkou. Tato poklice maximalizuje výměnu tepla a snižuje mechanickou aktivitu vody, která by jinak ovlivnila konzistenci choulostivých jemných surovin. Otoshibuta drží ingredience na místě, takže se v tekutině nepohybují a nerozpadají se během procesu vaření. Poklice Otoshibuta zabraňuje odpařování tekutin a může se dokonce použít v kombinaci s běžnou poklicí, aby se tekutina nevypařovala vůbec. Na poklici bylo použito cypřišové dřevo, které má vysokou odolnost vůči vodě a plísním. Není určeno pro mytí v myčce.

  • Průměr: 20 cm
  • Výška: 4,5 cm

Kolekce nádobí Convivio vznikla z dialogu mezi vítězem Pritzkerovy ceny za architekturu Davidem Chipperfieldem a odborníkem na vegetariánskou kuchyň - významným šéfkuchařem Pietrem Leemannem. Jejich cílem bylo vytvořit vysoce výkonnou sadu nádobí, která bude provázet od přípravy až po prezentaci jídla na stůl.  Rafinovaný a čistý design architekta je promyšlený do posledního detailu. Convivio je univerzální sada, obzvláště vhodná pro vaření zeleniny a luštěnin. Nádobí je vhodné na všechny tepelné zdroje včetně indukce.

Designér: David Chipperfield
Sir David Chipperfield se narodil v Londýně v roce 1953. V roce 1984 založil kancelář David Chipperfield Architects, která vyhrála řadu národních i mezinárodních soutěží. V roce 2004 se stal čestným členem Florentské akademie umění a designu. V roce 2006 byl jmenován královským designérem pro průmysl. V roce 2009 byl vyznamenán Spolkovou republikou Německo Řádem za zásluhy. Ve Velké Británii New Year Honors 2010 byl jmenován Knight Bachelor (rytíř) za služby prokázané architektuře ve Velké Británii a Německu. V roce 2011 obdržel zlatou medaili RIBA za architekturu. V současnosti je čestným profesorem na University of the Arts v Londýně.

Parametry

Průměr(cm): 20
Design: David Chipperfield

Máte dotaz? Napište nám!

Související produkty