Food à porter lunch pot tyrkysový, Alessi

Food à porter lunch pot tyrkysový, Alessi

Food à porter je kolekce obědových boxů od japonského designéra Sakury Adachi, která vám umožní vzít…

Celý popis

Značka: Alessi

Cena bez DPH: 1 136,36 Kč

Cena s DPH: 1 375 Kč

Kód: SA03 LAZ

  • ks

Dostupnost: dodání cca 14 dnů

Popis

Food à porter je kolekce obědových boxů od japonského designéra Sakury Adachi, která vám umožní vzít si oběd kamkoli s sebou. Japonský designér navrhl tuto kolekci jako módní doplněk s rafinovaným designem v každém detailu.
Lunch pot se skládá ze dvou nádob vyrobených z termoplastické pryskyřice, které mají víka se silikonovým těsněním. Mezi těmito nádobami je umístěn chladící prvek, který lze vyjmout. Spodní nádoba má obsah 500 m, horní 200 ml. Chladicí prvek vám umožní udržovat jídlo chlazené až po dobu 4 hodiny. Termoplastická pryskyřice je zcela bez bisfenolu A (BPA free) a je 100% recyklovatelná.
Lunch pot je prostorný, kompaktní a mimořádně všestranný. Lze ho použít k přepravě a konzumaci různých potravin: salátů, jogurtů a cereálií, těstovin, polévek …
K ohřívání potravin v nádobách lze použít pouze mikrovlnnou troubu a to po dobu nepřesahující 3 minuty s maximálním výkonem 500 W.
Food à porter je ideální pro stolování v kanceláři, ve škole nebo venku. Je určen pro ty, kteří dávají přednost doma připravovanému jídlu nebo dodržují určitý stravovací plán.

  • Rozměry: průměr: 11 cm, výška: 15 cm

Parametry

Rozměr: Průměr 11 cm
Design: Sakura Adachi
Barva: Tyrkysová

Soubory ke stažení

Máte dotaz? Napište nám!