Hodiny La Stanza dello Scirocco nerez, Alessi

Hodiny La Stanza dello Scirocco nerez, Alessi

Novým přírůstkem do kolekce La Stanza dello Scirocco jsou designové nástěnné hodiny. Hodiny jsou vyrobené z nerezové oceli 18/10 a…

Celý popis

Značka: Alessi

Design: Mario Trimarchi

Cena bez DPH: 4 190,08 Kč

Cena s DPH: 5 070 Kč

Kód: MT19

  • ks

Dostupnost: dodání cca 14 dnů

Popis

Novým přírůstkem do kolekce La Stanza dello Scirocco jsou designové nástěnné hodiny. Hodiny jsou vyrobené z nerezové oceli 18/10 a jsou k dispozici ve třech barevných provedení. Produktová řada La Stanza dello Scirocco je dílo sicilského návrháře Maria Trimarchi. Designér byl inspirován magickou atmosférou, která panuje v pokojích starých sicilských domů, kde se čeká, až opadne velké horko a suchý jižní vítr zvaný Scirocco, který s sebou přináší oblaka písečné prachu až ze Sahary. Tyto pokoje nemají okna a obvykle se v nich nachází pouze jeden zdroj světla. Výsledkem je kolekce geometricky nepravidelných předmětů vytvořených z malých úlomků různých velikostí, prokládané v nestabilní rovnováze které jsou založeny na hře světla a stínů.

  • Délka: 46 cm
  • Šířka: 33,5 cm

Designer: Mario Trimarchi je designér a architekt, který věří v projekt jako nástroj k šíření poezie ve světě věcí. V letech 1990 až 1993 byl ředitelem Master in Design Domus Academy, byl součástí Olivetti Design Studio, navrhoval bankomaty a osobní počítače. V roce 1999 založil FRAGILE, designové studio corporate identity a brandingu, které řídil společně s Fridou Doveil. Navrhoval pro značky Alessi, Banca Intesa, Cariparma, Coop Italia, Fiera Milano, Gebana, Olivetti, Poltrona Frau, Poste Italiane. Vyučoval na Fakultě architektury Univerzity v Janově, v současnosti vyučuje Brand Design na Naba a Produktový design na Abadir Academy.

Parametry

Design: Mario Trimarchi
Barva: Stříbrná
Materiál: Nerez 18/10
Hloubka: 33
Šířka: 46

Máte dotaz? Napište nám!