Indukční hluboká pánev 32 cm, Crafond

Rozměr: 32 cm
Výrobce: Crafond
  • Cena bez DPH: 3.049,59Kč
  • Cena s DPH: 3.690,-Kč
  • ks

Indukční hluboká pánev s bakelitovou rukojetí Ø 32 cm. Masivní, vysoce kvalitní pánve s nepřilnavým povrchem jsou vhodné pro všechny typy varných desek. Perfektní antiadhézní povrch nádobí Crafond je ideální pro přípravu všech druhů jídel.

  • Rozměry: průměr 32 cm, výška 7,5 cm, obsah 3,5 l

Nádobí Crafond® se vyrábí jedinečnou technologií – fúzí hliníkové slitiny té nejvyšší kvality za pomocí gravitace. Tato technologie je čistě řemeslná a spočívá v nalití hliníku do formy pouze za použití síly gravitace. Vysoká tepelná vodivost hliníku a jeho diferencovaná tloušťka umožňují vynikající výsledky ve vaření. Fonderie Dellatorre jsou jedny z mála společností na světě, která vyrábí nádobí za pomocí této jedinečné techniky. Výrobky Crafond® jsou potaženy nepřilnavým materiálem a to jak uvnitř, tak vně. Nátěr, který se aplikuje ve třech vrstvách, poskytuje vynikající přilnavost k podkladu, lepší odolnost proti opotřebení, ideální nepřilnavost a praktičnost v každodenním použití. Pánve Crafond® jsou vhodné pro úpravu jídel s minimálním množstvím tuku. Nádobí Crafond® je potažené výhradně nepřilnavým povrchem určeným pro potraviny a je zcela bez PFOA.

Přihlášení Registrace
Prázdný košík
Infolinka 224 941 431

© 2008 - 2021 Casa Bella - italian home design | mapa stránek MEDIA ENERGY s.r.o.

Na našem webu používáme cookies. Cookies jsou soubory, které slouží k měření funkčnosti webu, přizpůsobování obsahu webu, napomáhají tomu, abyste na našem webu byli spokojeni. Využíváním webových stránek s tímto souhlasíte. Další informace >