Karafa Tonale, Alessi

Karafa Tonale, Alessi

Skleněná karafa se silikonovým uzávěrem z kolekce Tonale od architekta Davida Chipperfielda. Název „Tonale“ odkazuje na Morandiho…

Celý popis

Značka: Alessi

Design: David Chipperfield

Cena bez DPH: 1 375,21 Kč

Cena s DPH: 1 664 Kč

Kód: DC03/3100

  • ks

Dostupnost: skladem

Popis

Skleněná karafa se silikonovým uzávěrem z kolekce Tonale od architekta Davida Chipperfielda. Název „Tonale“ odkazuje na Morandiho přístup k tématu barev a odstínů, který dává jeho každodenním předmětům osobní charakter. Komponenty projektu jsou vyráběny při zachování jejich výrazové čistoty a zároveň respektují požadavky na trvanlivé, praktické a všestranné.

  • Obsah: 1 l
  • Průměr: 10 cm
  • Výška: 21 cm

Designér: David Chipperfield
Sir David Chipperfield se narodil v Londýně v roce 1953. V roce 1984 založil kancelář David Chipperfield Architects, která vyhrála řadu národních i mezinárodních soutěží. V roce 2004 se stal čestným členem Florentské akademie umění a designu. V roce 2006 byl jmenován královským designérem pro průmysl. V roce 2009 byl vyznamenán Spolkovou republikou Německo Řádem za zásluhy. Ve Velké Británii New Year Honors 2010 byl jmenován Knight Bachelor (rytíř) za služby prokázané architektuře ve Velké Británii a Německu. V roce 2011 obdržel zlatou medaili RIBA za architekturu. V současnosti je čestným profesorem na University of the Arts v Londýně.

Parametry

Design: Chipperfield David
Barva: Čirá
Průměr(cm): 10
Výška: 21
Objem (ml): 1000

Máte dotaz? Napište nám!