Kastrol cocotte 24 cm, Crafond

Kastrol cocotte 24 cm, Crafond

Indukční kastrol cocotte Ø 24 cm. Masivní, vysoce kvalitní kastroly s nepřilnavým povrchem jsou vhodné pro všechny typy varných desek…

Celý popis

Značka: Crafond

Cena bez DPH: 2 479,34 Kč

Cena s DPH: 3 000 Kč

Kód: 4624

  • ks

Dostupnost: skladem

Popis

Indukční kastrol cocotte Ø 24 cm. Masivní, vysoce kvalitní kastroly s nepřilnavým povrchem jsou vhodné pro všechny typy varných desek. Perfektní antiadhézní povrch nádobí Crafond je ideální pro přípravu všech druhů jídel.

  • Rozměry: průměr 24 cm, výška 9,5 cm, obsah 1,75 l

Nádobí Crafond® se vyrábí jedinečnou technologií – fúzí hliníkové slitiny té nejvyšší kvality za pomocí gravitace. Tato technologie je čistě řemeslná a spočívá v nalití hliníku do formy pouze za použití síly gravitace. Vysoká tepelná vodivost hliníku a jeho diferencovaná tloušťka umožňují vynikající výsledky ve vaření. Fonderie Dellatorre jsou jedny z mála společností na světě, která vyrábí nádobí za pomocí této jedinečné techniky. Výrobky Crafond® jsou potaženy nepřilnavým materiálem a to jak uvnitř, tak vně. Nátěr, který se aplikuje ve třech vrstvách, poskytuje vynikající přilnavost k podkladu, lepší odolnost proti opotřebení, ideální nepřilnavost a praktičnost v každodenním použití. Pánve Crafond® jsou vhodné pro úpravu jídel s minimálním množstvím tuku. Nádobí Crafond® je potažené výhradně nepřilnavým povrchem určeným pro potraviny a je zcela bez PFOA.

Parametry

Rozměr: Ø 24 cm
Design: Crafond

Máte dotaz? Napište nám!