Kleště na langusty a korýše Colombina fish, Alessi

Kleště na langusty a korýše Colombina fish, Alessi

Kleště na korýše z kolekce Colombina fish vyrobené z nerezové oceli 18/10. Kleště jsou nepostradatelným nástrojem pro přípravu a…

Celý popis

Cena bez DPH: 1 912,40 Kč

Cena s DPH: 2 314 Kč

Kód: FM23/42

  • ks

Dostupnost: skladem

Popis

Kleště na korýše z kolekce Colombina fish vyrobené z nerezové oceli 18/10. Kleště jsou nepostradatelným nástrojem pro přípravu a konzumaci korýšů.
Kolekce příborů „Colombina fish“ od designérů Doriany a Massimiliana Fuksas nabízí celou řadu užitečných pomůcek k servírování a konzumaci ryb a mořských plodů. Rukojeti každého příboru mají zvláštní strukturu inspirovanou rybí šupinou.

  • Materiál: nerez 18/10
  • Rozměr: 17×4 cm

Design: Massimiliano a Doriana Fuksas
Fuksas studio je jednou z nejúspěšnějších mezinárodních architektonických firem na světě. Během posledních 40 let studio vyvinulo inovativní přístup prostřednictvím překvapivé rozmanitosti děl a to od urbanismu po letiště, od muzeí a míst pro kulturu po prostory pro hudbu, od kongresových center po kanceláře, od interiérových projektů po designové kolekce. S pobočkami v Římě, Paříži a Shenzhenu a se zaměstnanci 170 profesionálů má studio za sebou více než 600 projektů a vytvořilo díla v Evropě, Africe, Americe, Asii a Austrálii, která obdržela řadu mezinárodních ocenění.

Parametry

Rozměr: 17 x 4 cm
Design: Doriana a Massimiliano Fuksas
Barva: nerez 18/10

Máte dotaz? Napište nám!