Mami miska 6 ks, Alessi

>
<

Mami miska 6 ks, Alessi

Sada misek z bílého porcelánu prémiové kvality. Porcelánová miska průměru 14,5 cm je vhodná k servírování ovocných a zeleninových…

Celý popis

Značka: Alessi

Design: Stefano Giovannoni

Cena bez DPH: 3 223,14 Kč

Cena s DPH: 3 900 Kč

Kód: SG53/54

  • ks

Dostupnost: dodání cca 14 dnů

Popis

Sada misek z bílého porcelánu prémiové kvality. Porcelánová miska průměru 14,5 cm je vhodná k servírování ovocných a zeleninových salátů, kompotů, zmrzliny.

  • Balení: 6 ks
  • Průměr: 14,5 cm
  • Obsah: 330 ml

Jídelní servis Mami navrhl Stefano Giovannoni a je součástí stejnojmenné kolekce, která obsahuje hrnce, příbory, hrnky, skleničky, kuchyňské nože a řadu dalších doplňků souvisejících s kulinářským uměním. Kolekce Mami se vyznačuje jemnými, zaoblenými liniemi s jednoduchým designem. V tomto projektu se Stefanovi Giovannonimu podařilo spojit svou hravost, klasicismus a harmonii.

Designer: Stefano Giovannoni, architekt a designér, se narodil se v roce 1954 ve městě La Spezia. Vystudoval univerzitu ve Florencii a na začátku 80.let založil společně s Guidem Venturini společnost King-Kong Production. Giovannoni má průmyslový design v krvi. Jeho schopnost porozumět veřejnosti má jako málokterý návrhář. Giovannoniho projekty, které začaly podnosem Girotondo (1989, navržený s Guidem Venturinim) a prvními hravými plastovými předměty ze série Family Follows Fiction (1993) byly zařazeny do rozsáhlé rodiny předmětů v katalogu Alessi.

Parametry

Rozměr: ∅ 14,5 cm
Design: Stefano Giovannoni
Barva: Bílá

Máte dotaz? Napište nám!