Mísa Niche, Alessi

Mísa Niche, Alessi

Středová dekorační mísa z kolekce Officina Alessi. "Niche" od Zahy Hadid můžeme jednoduše považovat za sochařský předmět do domácnosti.

Značka: Alessi

Design: Zaha Hadid

Cena bez DPH: 3 975,21 Kč

Cena s DPH: 4 810 Kč

Kód: ZH02

  • ks

Dostupnost: dodání cca 14 dnů

Popis

Dekorační mísu Niche od Zahy Hadid můžeme jednoduše považovat za sochařský předmět pro domácnost. Slavná architektka, vítězka Pritzkerovy ceny, vytvořila unikátní mísu a využila komplexních prostorových forem, které zdůrazňují charakter vystavených předmětů. Mísa se skládá z pěti samostatných částí, které jsou uspořádany v zajímavý celek. Každý z modulů lze využívat individuálně např.pro bonbóny, čokoládu nebo mohou být použity na pracovní stůl pro kancelářské potřeby a pera. Niche je vyrobena z vysoce kvalitního, černého, matného melaminu.

Zaha Hadid vystudovala Architectural Association v Londýně a začala svou profesionální kariéru v roce 1979. Učila na mnoha evropských a amerických univerzitách. Zaha Hadid je známá také jako malířka a designérka. Její práce byly vystavovány na různých výstavách v USA, Japonsku, Anglii a Německu. Hadid obdržela jako vůbec první žena prestižní Pritzkerovu cenu za architekturu.

Parametry

Rozměr: 60 cm x 30 cm x 7 cm
Design: Hadid Zaha
Barva: černá

Máte dotaz? Napište nám!

Související produkty