Poklice Ø 24 cm, Crafond

>
<

Poklice Ø 24 cm, Crafond

Poklice z litého hliníku s vysoce kvalitním nepřilnavým povrchem o průměru 24 cm. Poklice Crafond mají bakelitový úchyt s regulací…

Celý popis

Značka: Crafond

Cena bez DPH: 1 190,08 Kč

Cena s DPH: 1 440 Kč

Kód: 6524

  • ks

Dostupnost: skladem

Popis

Poklice z litého hliníku s vysoce kvalitním nepřilnavým povrchem o průměru 24 cm. Poklice Crafond mají bakelitový úchyt s regulací páry.

Nádobí Crafond® se vyrábí jedinečnou technologií – fúzí hliníkové slitiny té nejvyšší kvality za pomocí gravitace. Tato technologie je čistě řemeslná a spočívá v nalití hliníku do formy pouze za použití síly gravitace. Vysoká tepelná vodivost hliníku a jeho diferencovaná tloušťka umožňují vynikající výsledky ve vaření. Fonderie Dellatorre jsou jedny z mála společností na světě, která vyrábí nádobí za pomocí této jedinečné techniky. Výrobky Crafond® jsou potaženy nepřilnavým materiálem a to jak uvnitř, tak vně. Nátěr, který se aplikuje ve třech vrstvách, poskytuje vynikající přilnavost k podkladu, lepší odolnost proti opotřebení, ideální nepřilnavost a praktičnost v každodenním použití. Pánve Crafond® jsou vhodné pro úpravu jídel s minimálním množstvím tuku. Nádobí Crafond® je potažené výhradně nepřilnavým povrchem určeným pro potraviny a je zcela bez PFOA.

Parametry

Rozměr: Ø 24 cm
Barva: antracit

Máte dotaz? Napište nám!