Rendlík na mléko Edo, Alessi

Rendlík na mléko Edo, Alessi

Rendlík na mléko Edo o objemu 1,3 l je vyroben z prémiové nerezové oceli 18/10, rukojeť je opatřena…

Celý popis

Značka: Alessi

Design: Patricia Urquiola

Cena bez DPH: 1 632,23 Kč

Cena s DPH: 1 975 Kč

Kód: PU302

  • ks

Dostupnost: dodání cca 10 dnů

Popis

Rendlík na mléko Edo o objemu 1,3 l je vyroben z prémiové nerezové oceli 18/10, rukojeť je opatřena PVD povrchem. Zdrojem inspirace designérky Patricie Urquiola byl jednoduchý, elegantní, japonský design.
Kolekce nádobí Edo má praktické a ergonomicky navržené rukojeti. Jejich tvar připomínající stuhu nemá čistě jen estetický vzhled. Kromě zajištění dobré přilnavosti, brání přenosu tepla z těla hrnce.
Nádobí Edo je vhodné do myčky nádobí a lze použít na všechny tepelné zdroje včetně indukce.

  • Průměr: 12 cm
  • Výška: 13 cm
  • Objem: 130 cl

Designer: Patricia Urquiola se narodila ve španělském Oviedu. Žije a pracuje v Miláně. Vystudovala architekturu na madridské a milánské polytechnice, kde v roce 1989 promovala u Achilla Castiglioniho. Byla odbornou asistentkou pro Achilla Castiglioniho; spolupracovala s Vicem Magistretti; byla vedoucí designu pro Lissoni Associati. V roce 2001 si otevřela vlastní studio pracující v oblasti produktového designu, interiérů a architektury. Vytvořila výrobky pro nejdůležitější italské a mezinárodní společnosti. Některé z jejích produktů jsou vystaveny ve velkých muzeích umění a designu. Získala několik mezinárodních ocenění.

Parametry

Barva: Nerez 18/10
Rozměr: 20,5 x 12 x h. 13 cm / 130 cl
Design: Patricia Urquiola

Máte dotaz? Napište nám!