Sada 4 ks příborů z melaminu Dressed en plein air, Alessi

Sada 4 ks příborů z melaminu Dressed en plein air, Alessi

Elegantní příborová sada Dressed en plein air od Alessi je vyrobena z melaminu, odolný materiál vhodný pro horká i studená jídla. Sada…

Celý popis

Značka: Alessi

Design: Marcel Wanders

Cena bez DPH: 343,80 Kč

Cena s DPH: 416 Kč

Kód: MW74S4 B

  • ks

Dostupnost: dodání cca 14 dnů

Popis

Elegantní příborová sada Dressed en plein air od Alessi je vyrobena z melaminu, odolný materiál vhodný pro horká i studená jídla. Sada obsahuje nůž, vidličku, lžíci a čajovou lžičku. Příbory jsou vhodné pro cestování, piknik a další.

  • Design: Marcel Wanders
  • Materiál: melamin, bambusové vlákno
  • Barva: černá

Dressed je kolekce navržená nizozemským návrhářem Marcelem Wandersem. Pravidlem bývá, že dekor se běžně aplikuje na nejvíce viditelných a důležitých místech. Wanders svůj reliéfní vzor umístil na taková místa, která jsou takřka skrytá a v některých případech dokonce běžně neviditelná. Tuto dekoraci bychom mohli nazvat jako introvertní. Vzor kolekce Dressed je koncipován jako krásné šaty, u kterých je zapotřebí umocnit obsah a nikdy jej nesmí zastiňovat.

Designer: Marcel Wanders narozen v nizozemském Boxtelu. V roce 1988 absolvoval Arnhemskou školu umění. Za počátek své slávy vděčí ikonické Knotted Chair, vytvořené v roce 1996 pro Droog Design. Dnes spolupracuje s předními evropskými výrobci současného designu, jako jsou Droog Design a Moooi, jehož je také uměleckým ředitelem a spoluvlastníkem. Společnost Moooi, založená v roce 2000, se rozrostla do světově proslulé designové značky. Marcel Wanders také pracuje na architektonických a interiérových projektech. Mnoho z jeho výtvorů bylo vybráno pro nejprestižnější kolekce designu a výstavy na světě. Jeho práce se objevily ve všech hlavních designových novinách a časopisech.

Parametry

Design: Marcel Wanders
Barva: Černá

Máte dotaz? Napište nám!