Slow Coffee set, Alessi

Nové

Slow Coffee set, Alessi

Sada Slow coffee v minimalistickém provedení od japonského designera Keiji<…

Celý popis

Značka: Alessi

Cena bez DPH: 4 254,55 Kč

Cena s DPH: 5 148 Kč

Kód: KT01SET

  • ks

Dostupnost: dodání cca 14 dnů

Popis

Sada Slow coffee v minimalistickém provedení od japonského designera Keiji Takeuchi.

Sada na ruční přípravu kávy vás zve k malému dennímu rituálu. Kávové aroma se při ručním spařování extrahuje velmi důkladně a umožňuje připravit kávu dle vaší chuti. Designér kladl pečlivou pozornost k funkčním detailům, od výběru materiálů použitých k výrobě karafy, držáku filtru a filtru až po tvar nálevky a rukojeti. 

Složení sady: 

  • Mlýnek na kávu z nerezové oceli 18/10
  • Karafa z kvalitního tepelně odolného skla
  • Porcelánový držák filtru
  • Nerezový filtr na kávu 

Mlýnek na kávu je vybaven odolným keramickým mechanismem. Hrubost mletí je snadno nastavitelná otočnou maticí v horní části mlýnku. Čerstvě namletá káva vám umožní připravit si nápoj plný aroma a chuti. Mlýnek má kompaktní rozměry díky odnímatelné kličce.

 

Designer: Keiji Takeuchi se narodil v japonské Fukuoce. Většinu svého mládí strávil na Novém Zélandu, kde studoval produktový design.
V Tokiu pracoval pro Naoto Fukasawu, později se přestěhoval do Milána, kde otevřel Naotovu evropskou kancelář. Na konci roku 2015 otevřel svůj ateliér v Miláně.
Keiji spolupracuje s mezinárodními značkami jako např. Boffi, De Padova, Living Divani, Geiger / Herman Miller, Ligne Roset, Cruso, Fredericia,
Ichendorf Milan, NINE, aru a další.

Parametry

Design: Keiji Takeuchi

Máte dotaz? Napište nám!

Související produkty