Colombina collection čajové podšálky 6 ks bílé, Alessi

Colombina collection čajové podšálky 6 ks bílé, Alessi

Čajové podšálky Colombina od studia Fuksas z bílého prémiového porcelánu v nepravidelném tvaru, který dodá stolu punc originality.…

Celý popis

Cena bez DPH: 3 609,92 Kč

Cena s DPH: 4 368 Kč

Kód: FM10/79

  • ks

Dostupnost: dodání cca 14 dnů

Popis

Čajové podšálky Colombina od studia Fuksas z bílého prémiového porcelánu v nepravidelném tvaru, který dodá stolu punc originality. Sada obsahuje 6 podšálků.

  • Materiál: porcelán
  • Balení: 6 ks
  • Barva: bílá

Colombina Collection je dílem manželů Doriani a Massimiliana Fuksas. Design je založen na měkkých trojúhelníkových tvarech v minimalistickém stylu. Tato kolekce umožňuje kombinaci různých materiálů a barevných variací, které mohou vytvořit jedinečné a rozmanité návrhy tabule.

Design: Doriana a Massimiliano Fuksas
Studio Fuksas, vedené Massimilianem a Dorianou Fuksas, je jednou z nejúspěšnějších mezinárodních architektonických firem na světě. Za posledních 40 let studio vyvinulo inovativní přístup prostřednictvím překvapivé rozmanitosti děl, od urbanistických projektů po letiště, od muzeí a kulturních míst po hudební prostory, od kongresových center po kanceláře, od interiérových projektů po designové kolekce. Studio se sídlem v Římě, Paříži a Šen -čenu se 170 zaměstnanci má na svém kontě přes 600 projektů v Evropě, Africe, Americe, Asii a Austrálii.Studio Fuksas získalo řadu mezinárodních ocenění.

Parametry

Rozměr: 22,6 x 18,2 cm
Design: Massimiliano a Doriana Fuksas
Barva: bílý porcelán

Máte dotaz? Napište nám!