Dressed šálek Mug 4 ks, Alessi

Dressed šálek Mug 4 ks, Alessi

Sada hrnků z bílého porcelánu s reliéfním dekorem. Bílý porcelánový a elegantní šálek je ozvláštněn úchytem ve tvaru prstenu.…

Celý popis

Značka: Alessi

Design: Marcel Wanders

Cena bez DPH: 2 406,61 Kč

Cena s DPH: 2 912 Kč

Kód: MW01/89

  • ks

Dostupnost: skladem

Popis

Sada hrnků z bílého porcelánu s reliéfním dekorem. Bílý porcelánový a elegantní šálek je ozvláštněn úchytem ve tvaru prstenu. Nepřehlédnutelná reliéfní dekorace, která charakterizuje celou sérii Dressed je vyražena na dně hrnku.
Dressed je kolekce navržená nizozemským návrhářem Marcelem Wandersem. Pravidlem bývá, že dekor se běžně aplikuje na nejvíce viditelných a důležitých místech. Wanders svůj reliéfní vzor umístil na taková místa, která jsou takřka skrytá a v některých případech dokonce běžně neviditelná. Tuto dekoraci bychom mohli nazvat jako introvertní. Dekor kolekce Dressed je koncipován jako krásné šaty, u kterých je zapotřebí umocnit obsah a nikdy jej nesmí zastiňovat.

  • Průměr: 8 cm
  • Obsah: 30 cl
  • Balení: 4 ks

Designer: Marcel Wanders narozen v nizozemském Boxtelu. V roce 1988 absolvoval Arnhemskou školu umění. Za počátek své slávy vděčí ikonické Knotted Chair, vytvořené v roce 1996 pro Droog Design. Dnes spolupracuje s předními evropskými výrobci současného designu, jako jsou Droog Design a Moooi, jehož je také uměleckým ředitelem a spoluvlastníkem. Společnost Moooi, založená v roce 2000, se rozrostla do světově proslulé designové značky. Marcel Wanders také pracuje na architektonických a interiérových projektech. Mnoho z jeho výtvorů bylo vybráno pro nejprestižnější kolekce designu a výstavy na světě. Jeho práce se objevily ve všech hlavních designových novinách a časopisech.

Parametry

Rozměr: 30 cl
Design: Wanders Marcel
Barva: bílý porcelán

Máte dotaz? Napište nám!