KU dezertní talíř 4 ks, Alessi

KU dezertní talíř 4 ks, Alessi

Sada 4 ks dezertních talířů. Měkké, téměř jemné tvary porcelánového servisu KU nachází výraz v ploché desce. Zásadní, ale poetický…

Celý popis

Značka: Alessi

Design: Toyo Ito

Cena bez DPH: 1 074,38 Kč

Cena s DPH: 1 300 Kč

Kód: TI05/5

  • ks

Dostupnost: dodání cca 14 dnů

Popis

Sada 4 ks dezertních talířů. Měkké, téměř jemné tvary porcelánového servisu KU nachází výraz v ploché desce. Zásadní, ale poetický styl Toyo Ito je vhodný pro ty, kteří chtějí elegantní stůl. Sada talířů KU je vyrobena z bílého porcelánu.

  • Průměr: 21 cm

KU je kolekce stolního nádobí, kterou navrhl vítěz Pritzkerovi ceny Toyo Ito. Servis se vyznačuje jemným, minimalistickým designem. Původní návrh z roku 2006 byl po dohodě s designérem lehce poupraven a vrácen do katalogu Alessi na podzim 2013.

Designer: Toyo Ito se narodil v roce 1941. Vystudoval University of Tokyo v roce 1965. V roce 1971 otevřel své studio Urban Robot (URBOT), ze kterého se v roce 1979 stalo Toyo Ito & Associates, Architects. Jeho práce byly oceněny několika cenami, včetně Zlatého lva na Bienále v Benátkách, Královské zlaté medaile od Královského institutu britských architektů a Pritzkerovy ceny za architekturu. Mezi jeho nejznámější budovypatří: Sendai Mediatheque; Knihovna univerzity umění Tama; Torres Porta Fira (Španělsko); Muzeum architektury Toyo Ito, Imabari; National Taiwan University, College of Social Sciences (Tchaj-wan R.O.C.); Národní divadlo Tchaj-čung (Taiwan R.O.C.) a další.

Parametry

Design: Toyo Ito
Barva: Bílá
Materiál: Porcelán
Průměr (cm): 21
Vhodné do myčky: Ano

Máte dotaz? Napište nám!

Související produkty