KU kávový podšálek 4 ks, Alessi

>
<

KU kávový podšálek 4 ks, Alessi

Čajový podšálek z bílého porcelánu z kolekce KU, sada 4 ks. Podšálek na filtrovanou kávu z bílého porcelánu dokonale ladí se šálkem…

Celý popis

Značka: Alessi

Design: Toyo Ito

Cena bez DPH: 909,09 Kč

Cena s DPH: 1 100 Kč

Kód: TI05/88

  • ks

Dostupnost: dodání cca 14 dnů

Popis

Čajový podšálek z bílého porcelánu z kolekce KU, sada 4 ks. Podšálek na filtrovanou kávu z bílého porcelánu dokonale ladí se šálkem série.

Průměr: 16 cm

KU je název kolekce stolního nádobí, kterou navrhl nositel Pritzkerovi ceny, japonský architekt Toyo Ito. Servis se vyznačuje jemným, minimalistickým designem. Původní návrh z roku 2006 byl po dohodě s designérem lehce poupraven a vrácen do katalogu Alessi na podzim 2013.

Designer: Toyo Ito se narodil v roce 1941. Vystudoval University of Tokyo v roce 1965. V roce 1971 otevřel své studio Urban Robot (URBOT), ze kterého se v roce 1979 stalo Toyo Ito & Associates, Architects. Jeho práce byly oceněny několika cenami, včetně Zlatého lva na Bienále v Benátkách, Královské zlaté medaile od Královského institutu britských architektů a Pritzkerovy ceny za architekturu. Mezi jeho nejznámější budovypatří: Sendai Mediatheque; Knihovna univerzity umění Tama; Torres Porta Fira (Španělsko); Muzeum architektury Toyo Ito, Imabari; National Taiwan University, College of Social Sciences (Tchaj-wan R.O.C.); Národní divadlo Tchaj-čung (Taiwan R.O.C.) a další.

Parametry

Design: Toyo Ito
Barva: Bílá
Materiál: Porcelán
Průměr(cm): 16
Vhodné do myčky: Ano

Máte dotaz? Napište nám!