Míchací lžíce The tending box, Alessi

>
<

Míchací lžíce The tending box, Alessi

Barová lžíce z kolekce The Tending box je doplňkem nezbytným k přípravě nápojů a koktejlů a to i nealkoholických. Klasická míchací…

Celý popis

Značka: Alessi

Design: Giulio Iacchetti

Cena bez DPH: 644,63 Kč

Cena s DPH: 780 Kč

Kód: GIA29

  • ks

Dostupnost: dodání cca 14 dnů

Popis

Barová lžíce z kolekce The Tending box je doplňkem nezbytným k přípravě nápojů a koktejlů a to i nealkoholických. Klasická míchací lžíce dosahuje nového standardu funkčnosti. Výsledek precizního výzkumu Oscara Quagliariniho a Giulia Iacchetti je produkt s profesionálním a vyváženým designem.

  • Průměr: 3,5 cm
  • Výška: 36 cm

Designer: Giulio Iacchetti je průmyslový designér. Navrhuje pro různé značky včetně Alessi. Mezi jeho charakteristické rysy patří hledání nových typů předmětů jako je Moscardino – biologicky rozložitelný víceúčelový příbor, který navrhl spolu s Matteo Ragni pro společnost Pandora Design, oceněn v roce 2001 Compasso d'Oro. V roce 2009 mu byla udělena cena za inovaci, kterou mu udělil prezident Italské republiky za projekt Eureka Coop. V květnu 2009 hostilo Milano Triennale osobní výstavu Giulio Iacchetti. V roce 2014 vyhrál svůj druhý Compasso d'Oro za sérii šachtových kanalizačních poklopů Sfera pro společnost Montini.

 

Parametry

Design: Giulio Iacchetti
Materiál: Nerez 18/10
Výška: 36
Vhodné do myčky: Ano

Máte dotaz? Napište nám!