Odměrka Quadri Combo, Alessi

>
<

Odměrka Quadri Combo, Alessi

Quadri Combo jsou 4 odměrky s různou kapacitou používané při přípravě koktejlů umístěné kolem prstenu. Odměrka z kolekce The tending…

Celý popis

Značka: Alessi

Design: Giulio Iacchetti

Cena bez DPH: 805,79 Kč

Cena s DPH: 975 Kč

Kód: GIA28

  • ks

Dostupnost: dodání cca 14 dnů

Popis

Quadri Combo jsou 4 odměrky s různou kapacitou používané při přípravě koktejlů umístěné kolem prstenu. Odměrka z kolekce The tending box se organicky prolíná s plynulými pohyby mixologů. Odměrky umožňují přesně odměřit správné množství alkoholu do nápojů i jiných nealkoholických přísad.

Design Giulio Iacchetti, odborné poradenství Oscar Quagliarini

  • Výška: 5,5 cm
  • Délka: 14,4 cm
  • Šíře: 12,2 cm

Designer: Giulio Iacchetti je průmyslový designér. Navrhuje pro různé značky včetně Alessi. Mezi jeho charakteristické rysy patří hledání nových typů předmětů jako je Moscardino – biologicky rozložitelný víceúčelový příbor, který navrhl spolu s Matteo Ragni pro společnost Pandora Design, oceněn v roce 2001 Compasso d'Oro. V roce 2009 mu byla udělena cena za inovaci, kterou mu udělil prezident Italské republiky za projekt Eureka Coop. V květnu 2009 hostilo Milano Triennale osobní výstavu Giulio Iacchetti. V roce 2014 vyhrál svůj druhý Compasso d'Oro za sérii šachtových kanalizačních poklopů Sfera pro společnost Montini.

 

 

Parametry

Barva: Nerez 18/10
Rozměr: 14,4 x 12,2 x 5,5 cm
Design: Giulio Iacchetti

Máte dotaz? Napište nám!