Mísa Tonale šedá, Alessi

Mísa Tonale šedá, Alessi

Keramická mísa z kolekce Tonale navržené architektem Davidem Chipperfieldem. Designer se inspiroval lidovou keramikou z Koreje,…

Celý popis

Značka: Alessi

Design: David Chipperfield

Cena bez DPH: 1 611,57 Kč

Cena s DPH: 1 950 Kč

Kód: DC03/96 LG

  • ks

Dostupnost: skladem

Popis

Keramická mísa z kolekce Tonale navržené architektem Davidem Chipperfieldem. Designer se inspiroval lidovou keramikou z Koreje, Japonska a Číny. Kolekce se vyznačuje čistými, elegantními tvary. Keramika Stoneware je odolná vysokým teplotám a teplotním šokům.

  • Materiál: keramika
  • Barva: light grey
  • Obsah: 3 l
  • Průměr: 33 cm

Designér: David Chipperfield
Sir David Chipperfield se narodil v Londýně v roce 1953. V roce 1984 založil kancelář David Chipperfield Architects, která vyhrála řadu národních i mezinárodních soutěží. V roce 2004 se stal čestným členem Florentské akademie umění a designu. V roce 2006 byl jmenován královským designérem pro průmysl. V roce 2009 byl vyznamenán Spolkovou republikou Německo Řádem za zásluhy. Ve Velké Británii New Year Honors 2010 byl jmenován Knight Bachelor (rytíř) za služby prokázané architektuře ve Velké Británii a Německu. V roce 2011 obdržel zlatou medaili RIBA za architekturu. V současnosti je čestným profesorem na University of the Arts v Londýně.

Parametry

Barva: Light grey
Rozměr: ∅ 23 cm, obsah 300 cl
Design: David Chipperfield

Soubory ke stažení

Máte dotaz? Napište nám!

Související produkty