Mlékovka Tonale šedá, Alessi

Mlékovka Tonale šedá, Alessi

Keramická mlékovka z kolekce Tonale navržené architektem Davidem Chipperfieldem. Designer se inspiroval lidovou keramikou z Korje,…

Celý popis

Značka: Alessi

Design: David Chipperfield

Cena bez DPH: 925,62 Kč

Cena s DPH: 1 120 Kč

Kód: DC03/94 LG

  • ks

Dostupnost: dodání cca 14 dnů

Popis

Keramická mlékovka z kolekce Tonale navržené architektem Davidem Chipperfieldem. Designer se inspiroval lidovou keramikou z Korje, Japonska a Číny. Kolekce se vyznačuje čistými, elegantními tvary. Keramika Stoneware je odolná vysokým teplotám a teplotním šokům.

  • Materiál: keramika
  • Barva: šedá
  • Rozměr: 10×8×9 cm

Designér: David Chipperfield
Sir David Chipperfield se narodil v Londýně v roce 1953. V roce 1984 založil kancelář David Chipperfield Architects, která vyhrála řadu národních i mezinárodních soutěží. V roce 2004 se stal čestným členem Florentské akademie umění a designu. V roce 2006 byl jmenován královským designérem pro průmysl. V roce 2009 byl vyznamenán Spolkovou republikou Německo Řádem za zásluhy. Ve Velké Británii New Year Honors 2010 byl jmenován Knight Bachelor (rytíř) za služby prokázané architektuře ve Velké Británii a Německu. V roce 2011 obdržel zlatou medaili RIBA za architekturu. V současnosti je čestným profesorem na University of the Arts v Londýně.

Parametry

Barva: Šedá
Rozměr: 10 x 8 x 9 cm
Design: David Chipperfield

Soubory ke stažení

Máte dotaz? Napište nám!