Soup miska Tonale černá, Alessi

Soup miska Tonale černá, Alessi

Keramická polévková miska z kolekce Tonale navržené architektem Davidem Chipperfieldem. Designer se inspiroval lidovou keramikou z…

Celý popis

Značka: Alessi

Cena bez DPH: 681,82 Kč

Cena s DPH: 825 Kč

Kód: DC03/3 B

  • ks

Dostupnost: skladem

Popis

Keramická polévková miska z kolekce Tonale navržené architektem Davidem Chipperfieldem. Designer se inspiroval lidovou keramikou z Koreje, Japonska a Číny. Kolekce se vyznačuje čistými, elegantními tvary. Leštěný povrch dodává černé barvě na hloubce a intenzitě. Keramika Stoneware je odolná vysokým teplotám a teplotním šokům. Servírujte asijské polévky se stylem.

  • Materiál: keramika
  • Obsah: 140 cl
  • Průměr: 18 cm
  • Výška: 11 cm

Designér: David Chipperfield
Sir David Chipperfield se narodil v Londýně v roce 1953. V roce 1984 založil kancelář David Chipperfield Architects, která vyhrála řadu národních i mezinárodních soutěží. V roce 2004 se stal čestným členem Florentské akademie umění a designu. V roce 2006 byl jmenován královským designérem pro průmysl. V roce 2009 byl vyznamenán Spolkovou republikou Německo Řádem za zásluhy. Ve Velké Británii New Year Honors 2010 byl jmenován Knight Bachelor (rytíř) za služby prokázané architektuře ve Velké Británii a Německu. V roce 2011 obdržel zlatou medaili RIBA za architekturu. V současnosti je čestným profesorem na University of the Arts v Londýně.

Parametry

Barva: Černá
Rozměr: ∅ 18 cm, obsah 140 cl
Design: David Chipperfield

Soubory ke stažení

Máte dotaz? Napište nám!