Stojan na víno Noé bílý, Alessi

Bestseller

Stojan na víno Noé bílý, Alessi

Stojan na víno Noé se skládá z 6 modulů, které lze variabilně sestavit. Je vyroben z termoplastické pryskyřice, ve dvou barevných…

Celý popis

Značka: Alessi

Design: Giulio Iacchetti

Cena bez DPH: 1 756,20 Kč

Cena s DPH: 2 125 Kč

Kód: GIA13 W

  • ks

Dostupnost: skladem

Popis

Stojan na víno Noé se skládá z 6 modulů, které lze variabilně sestavit. Je vyroben z termoplastické pryskyřice, ve dvou barevných provedení. Kolekce vinného příslušenství Noé se skládá z modulárního stojanu na láhve, zátky, kleští a kroužku na láhev.

  • Délka: 34,5
  • Hloubka:15,5
  • Výška: 27,5 cm

Designer: Giulio Iacchetti je průmyslový designér od roku 1992. Navrhuje pro různé značky včetně Alessi. Mezi jeho charakteristické rysy patří hledání nových typů předmětů jako je Moscardino – biologicky rozložitelný víceúčelový příbor, který navrhl spolu s Matteo Ragni pro společnost Pandora Design, oceněn v roce 2001 Compasso d'Oro. V roce 2009 mu byla udělena cena za inovaci, kterou mu udělil prezident Italské republiky za projekt Eureka Coop. V květnu 2009 hostilo Milano Triennale osobní výstavu Giulio Iacchetti. V roce 2014 vyhrál svůj druhý Compasso d'Oro za sérii šachtových kanalizačních poklopů Sfera pro společnost Montini.

Parametry

Barva: Bílá
Rozměr: 34,5×15,5 x h 27,5 cm
Design: Giulio Iacchetti

Máte dotaz? Napište nám!