Zátka na láhev Noé, Alessi

Zátka na láhev Noé, Alessi

Zátka na láhev Noé je vyrobena z vysoce kvalitní nerezové oceli 18/10 a je vhodná pro všechny standardní typy lahví. Zátka je vybavena…

Celý popis

Značka: Alessi

Design: Giulio Iacchetti

Cena bez DPH: 752,07 Kč

Cena s DPH: 910 Kč

Kód: GIA12

  • ks

Dostupnost: skladem

Popis

Zátka na láhev Noé je vyrobena z vysoce kvalitní nerezové oceli 18/10 a je vhodná pro všechny standardní typy lahví. Zátka je vybavena jednoduchým mechanismem, kdy stačí zátku nasadit na hrdlo láhve a otočit ve směru hodinových ručiček.

  • Průměr: 5,5 cm
  • Výška: 6 cm

Designer: Giulio Iacchetti je průmyslový designér od roku 1992. Navrhuje pro různé značky včetně Alessi. Mezi jeho charakteristické rysy patří hledání nových typů předmětů jako je Moscardino – biologicky rozložitelný víceúčelový příbor, který navrhl spolu s Matteo Ragni pro společnost Pandora Design, oceněn v roce 2001 Compasso d'Oro. V roce 2009 mu byla udělena cena za inovaci, kterou mu udělil prezident Italské republiky za projekt Eureka Coop. V květnu 2009 hostilo Milano Triennale osobní výstavu Giulio Iacchetti. V roce 2014 vyhrál svůj druhý Compasso d'Oro za sérii šachtových kanalizačních poklopů Sfera pro společnost Montini.

Parametry

Design: Giulio Iacchetti
Barva: Stříbrná
Materiál: Nerez 18/10
Výška: 6

Máte dotaz? Napište nám!