Wok s poklicí Edo, Alessi

Wok s poklicí Edo, Alessi

Wok multiply s nerezovou poklicí Ø 36 cm o objemu 5,8 l je vyrobena z prémiové nerezové oceli 18/10,…

Celý popis

Značka: Alessi

Cena bez DPH: 5 264,46 Kč

Cena s DPH: 6 370 Kč

Kód: PU308

  • ks

Dostupnost: dodání cca 14 dnů

Popis

Wok multiply s nerezovou poklicí Ø 36 cm o objemu 5,8 l je vyrobena z prémiové nerezové oceli 18/10, rukojeť je opatřena PVD povrchem. Třívrstvý materiál Multiply – AISI 430, hliník, nerezová ocel 18/10 zajišťuje perfektní tepelnou vodivost. Teplo je přenášeno velmi rychle a rovnoměrně. Zdrojem inspirace designérky Patricie Urquiola byl jednoduchý, elegantní, japonský design.
Kolekce nádobí Edo má praktické a ergonomicky navržené rukojeti. Jejich tvar připomínající stuhu nemá čistě jen estetický vzhled. Kromě zajištění dobré přilnavosti, brání přenosu tepla z těla hrnce.
Nádobí Edo je vhodné do myčky nádobí a lze použít na všechny tepelné zdroje včetně indukce.

  • Průměr: 34 cm
  • Výška: 13,5 cm
  • Objem: 580 cl

Designer: Patricia Urquiola se narodila ve španělském Oviedu. Žije a pracuje v Miláně. Vystudovala architekturu na madridské a milánské polytechnice, kde v roce 1989 promovala u Achilla Castiglioniho. Byla odbornou asistentkou pro Achilla Castiglioniho; spolupracovala s Vicem Magistretti; byla vedoucí designu pro Lissoni Associati. V roce 2001 si otevřela vlastní studio pracující v oblasti produktového designu, interiérů a architektury. Vytvořila výrobky pro nejdůležitější italské a mezinárodní společnosti. Některé z jejích produktů jsou vystaveny ve velkých muzeích umění a designu. Získala několik mezinárodních ocenění.

Parametry

Design: Patricia Urquiola
Materiál: Nerez 18/10
Průměr(cm): 34
Výška: 13
Objem (ml): 5800

Soubory ke stažení

Máte dotaz? Napište nám!