Wok s poklicí Edo, Alessi

Barva: Nerez 18/10
Rozměr: 46 x 36 x h 13,5 cm / 580 cl
Design: Patricia Urquiola
Kód: PU308
Výrobce: Alessi
  • Cena bez DPH: 4.743,80Kč
  • Cena s DPH: 5.740,-Kč
  • ks

Wok multiply s nerezovou poklicí Ø 36 cm o objemu 5,8 l je vyrobena z prémiové nerezové oceli 18/10, rukojeť je opatřena PVD povrchem. Třívrstvý materiál Multiply – AISI 430, hliník, nerezová ocel 18/10 zajišťuje perfektní tepelnou vodivost. Teplo je přenášeno velmi rychle a rovnoměrně. Zdrojem inspirace designérky Patricie Urquiola byl jednoduchý, elegantní, japonský design.
Kolekce nádobí Edo má praktické a ergonomicky navržené rukojeti. Jejich tvar připomínající stuhu nemá čistě jen estetický vzhled. Kromě zajištění dobré přilnavosti, brání přenosu tepla z těla hrnce.
Nádobí Edo je vhodné do myčky nádobí a lze použít na všechny tepelné zdroje včetně indukce.

  • Průměr: 36 cm
  • Výška: 13,5 cm
  • Objem: 580 cl

Designer: Patricia Urquiola se narodila ve španělském Oviedu. Žije a pracuje v Miláně. Vystudovala architekturu na madridské a milánské polytechnice, kde v roce 1989 promovala u Achilla Castiglioniho. Byla odbornou asistentkou pro Achilla Castiglioniho; spolupracovala s Vicem Magistretti; byla vedoucí designu pro Lissoni Associati. V roce 2001 si otevřela vlastní studio pracující v oblasti produktového designu, interiérů a architektury. Vytvořila výrobky pro nejdůležitější italské a mezinárodní společnosti. Některé z jejích produktů jsou vystaveny ve velkých muzeích umění a designu. Získala několik mezinárodních ocenění.

Přihlášení Registrace
Prázdný košík
Infolinka 224 941 431

© 2008 - 2021 Casa Bella - italian home design | mapa stránek MEDIA ENERGY s.r.o.

Na našem webu používáme cookies. Cookies jsou soubory, které slouží k měření funkčnosti webu, přizpůsobování obsahu webu, napomáhají tomu, abyste na našem webu byli spokojeni. Využíváním webových stránek s tímto souhlasíte. Další informace >