Convivio sada nádobí 7 ks, Alessi

Convivio sada nádobí 7 ks, Alessi

Sada nádobí Alessi Convivio 7 ks pro milovníky zdravého vaření.

Značka: Alessi

Design: David Chipperfield

Cena bez DPH: 10 722,31 Kč

Cena s DPH: 12 974 Kč

Kód: DC100S7

  • ks

Dostupnost: dodání cca 14 dnů

Popis

Sedmidílná sada nádobí z třívrstvého materiálu multiply (AISI 430, hliník, nerezová ocel 18/10) zajišťující perfektní tepelnou vodivost. Díky třívrstvému materiálu je teplo přenášeno velmi rychle a rovnoměrně. Nádobí má matnou úpravu. Rukojeti jsou vyrobeny z nerezové oceli 18/10 s PVD úpravou. Tato sada je určená pro milovníky zdravého vaření, kteří hledají kvalitu a funkčnost, aniž by se vzdali originality a elegance designového předmětu.

Kolekce nádobí Convivio vznikla z dialogu mezi vítězem Pritzkerovy ceny za architekturu Davidem Chipperfieldem a odborníkem na vegetariánskou kuchyň - významným šéfkuchařem Pietrem Leemannem. Jejich cílem bylo vytvořit vysoce výkonnou sadu nádobí, která bude provázet od přípravy až po prezentaci jídla na stůl.  Rafinovaný a čistý design architekta je promyšlený do posledního detailu. Convivio je univerzální sada, obzvláště vhodná pro vaření zeleniny a luštěnin. Nádobí je vhodné na všechny tepelné zdroje včetně indukce.

Obsah sady

  • Hrnec o průměru 20 cm, objem 5,7 l
  • Kastrol o průměru 20 cm, objem 3,1 l
  • Kastrol nízký o průměru 24 cm, objem 2,7 l
  • Rendlík o průměru 16 cm, objem 1,8 l
  • Poklice 16+20+24 cm (celkem 3 ks)

Designér: David Chipperfield
Sir David Chipperfield se narodil v Londýně v roce 1953. V roce 1984 založil kancelář David Chipperfield Architects, která vyhrála řadu národních i mezinárodních soutěží. V roce 2004 se stal čestným členem Florentské akademie umění a designu. V roce 2006 byl jmenován královským designérem pro průmysl. V roce 2009 byl vyznamenán Spolkovou republikou Německo Řádem za zásluhy. Ve Velké Británii New Year Honors 2010 byl jmenován Knight Bachelor (rytíř) za služby prokázané architektuře ve Velké Británii a Německu. V roce 2011 obdržel zlatou medaili RIBA za architekturu. V současnosti je čestným profesorem na University of the Arts v Londýně.

 

Máte dotaz? Napište nám!