Hluboká pánev Convivio 28 cm, Alessi

Nové
>
<

Hluboká pánev Convivio 28 cm, Alessi

Hluboká pánev o průměru 28 cm z třívrstvého materiálu multiply (AISI 430, hliník, nerezová ocel 18/10) zajišťující…

Celý popis

Značka: Alessi

Design: David Chipperfield

Cena bez DPH: 3 330,58 Kč

Cena s DPH: 4 030 Kč

Kód: DC114/28

  • ks

Dostupnost: dodání cca 14 dnů

Popis

Hluboká pánev o průměru 28 cm z třívrstvého materiálu multiply (AISI 430, hliník, nerezová ocel 18/10) zajišťující perfektní tepelnou vodivost. Díky třívrstvému materiálu je teplo přenášeno velmi rychle a rovnoměrně. Pánev má vnitřní keramickou nepřilnavou úpravu. Rukojeti jsou vyrobeny z nerezové oceli 18/10 s PVD povrchem. Tato sada je určená pro milovníky zdravého vaření, kteří hledají kvalitu a funkčnost, aniž by se vzdali originality a elegance designového předmětu.

  • Průměr: 28 cm
  • Délka: 50 cm
  • Výška: 9,5 cm
  • třívrstvý materiál multiply
  • vnitřní keramická nepřilnavá úprava

Kolekce nádobí Convivio vznikla z dialogu mezi vítězem Pritzkerovy ceny za architekturu Davidem Chipperfieldem a odborníkem na vegetariánskou kuchyň - významným šéfkuchařem Pietrem Leemannem. Jejich cílem bylo vytvořit vysoce výkonnou sadu nádobí, která bude provázet od přípravy až po prezentaci jídla na stůl.  Rafinovaný a čistý design architekta je promyšlený do posledního detailu. Convivio je univerzální sada, obzvláště vhodná pro vaření zeleniny a luštěnin. Nádobí je vhodné na všechny tepelné zdroje včetně indukce.

Designér: David Chipperfield
Sir David Chipperfield se narodil v Londýně v roce 1953. V roce 1984 založil kancelář David Chipperfield Architects, která vyhrála řadu národních i mezinárodních soutěží. V roce 2004 se stal čestným členem Florentské akademie umění a designu. V roce 2006 byl jmenován královským designérem pro průmysl. V roce 2009 byl vyznamenán Spolkovou republikou Německo Řádem za zásluhy. Ve Velké Británii New Year Honors 2010 byl jmenován Knight Bachelor (rytíř) za služby prokázané architektuře ve Velké Británii a Německu. V roce 2011 obdržel zlatou medaili RIBA za architekturu. V současnosti je čestným profesorem na University of the Arts v Londýně.

Parametry

Design: David Chipperfield
Průměr(cm): 28

Máte dotaz? Napište nám!