Kuchyňské náčiní Convivio sada 4 ks, Alessi

Nové
>
<

Kuchyňské náčiní Convivio sada 4 ks, Alessi

Sada základního kuchyňského náčiní skládající se z naběračky, obracečky, kuchařské…

Celý popis

Značka: Alessi

Design: David Chipperfield

Cena bez DPH: 2 127,27 Kč

Cena s DPH: 2 574 Kč

Kód: DC07S4

  • ks

Dostupnost: dodání cca 14 dnů

Popis

Sada základního kuchyňského náčiní skládající se z naběračky, obracečky, kuchařské pinzy a pěnovačky. Kuchařské náčiní Convivio má vysoké funkční vlastnosti, které ocení nejzkušenější kuchaři i kuchařští nováčci. Čistý design a elegantní linie kolekce Convivio bude slušet každé moderní kuchyni. Kuchyňské náčiní je vyrobeno z matné nerezové oceli 18/10.

Sada obsahuje:

  • 1x naběračka
  • 1x obracečka
  • 1x pěnovačka
  • 1x kuchařská pinzeta

Kolekce Convivio vznikla z dialogu mezi vítězem Pritzkerovy ceny za architekturu Davidem Chipperfieldem a odborníkem na vegetariánskou kuchyň - významným šéfkuchařem Pietrem Leemannem. Jejich cílem bylo vytvořit vysoce výkonnou sadu nádobí, která bude provázet od přípravy až po prezentaci jídla na stůl.  Rafinovaný a čistý design architekta je promyšlený do posledního detailu. Convivio je univerzální sada, obzvláště vhodná pro vaření zeleniny a luštěnin. Nádobí je vhodné na všechny tepelné zdroje včetně indukce.

Designér: David Chipperfield
Sir David Chipperfield se narodil v Londýně v roce 1953. V roce 1984 založil kancelář David Chipperfield Architects, která vyhrála řadu národních i mezinárodních soutěží. V roce 2004 se stal čestným členem Florentské akademie umění a designu. V roce 2006 byl jmenován královským designérem pro průmysl. V roce 2009 byl vyznamenán Spolkovou republikou Německo Řádem za zásluhy. Ve Velké Británii New Year Honors 2010 byl jmenován Knight Bachelor (rytíř) za služby prokázané architektuře ve Velké Británii a Německu. V roce 2011 obdržel zlatou medaili RIBA za architekturu. V současnosti je čestným profesorem na University of the Arts v Londýně.

 

 

 

Parametry

Design: David Chipperfield
Materiál: Nerez 18/10
Vhodné do myčky: Ano

Máte dotaz? Napište nám!